KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15875098
nr 1587 5098
Eva Pauli, Fruktstilleben. Signerad, daterad -53. Olja på duk, 45x53 cm, yttermått inklusive ram: 60x70 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
600 kr
måndag 11 december 2023
kl 20:55:54
11/12 17:53:08
500 kr
11/12 20:36:33
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer