KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17513032
nr 1751 3032
Ethel Fladstad
(1922-2004), Sverige
Oljemålning, Sommarblommor. Daterad -78. Signerad. Olja på duk 68x100 cm, yttermått inklusive ram: 78x110
Ethel Fladstad, svensk bildkonstnär född 1922, död 2004.
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 15 december 2025
kl 19:33:14
15/12 19:27:04
Ethel Fladstad
Läs mer om Ethel Fladstad