KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12914609

nr 1291 4609

Erik Byström

(1902-1988), Sverige

Oljemålning, Stillben. Signerad. Olja på pannå, 40x32 cm

Erik Byström, svensk målare född 1902, död 1988.

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 25 november 2019
kl 20:41:55

Erik Byström

Läs mer om Erik Byström