KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12544080
nr 1254 4080
Emil Nordberger
(1889-1942)
Oljemålning, Emil Nordberger (1889-1942), signerad. 1913. Olja på duk, 60x80
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 13 maj 2019
kl 19:00:53
250 kr
150 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
300 kr