KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144459

nr 1714 4459

Emil Nordberger

(1889-1942)

Oljemålning, Emil Nordberger (1889-1942), Gröngöling. Signerad, Olja på duk, 78x57 cm, yttermått inklusive ram: 85x65 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

400 kr

måndag 28 juli 2025
kl 20:18:52