KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229131
nr 1622 9131
Elisabeth Ekwall, Blomstilleben med petunior. Signerad, daterad -21. Olja på duk, 29x25 cm, yttermått inklusive ram: 38x34 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 27 maj 2024
kl 19:11:37
27/5 18:51:09
27/5 18:55:17