KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15873045
nr 1587 3045
Elisabeth Andersson, Träd. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 31x25 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 11 december 2023
kl 18:27:35
31/10 12:33:45
100 kr
10/12 19:32:31
11 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer