KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12634045
nr 1263 4045
Elis Barkstedt
(1888-1960), Sverige
Oljemålning, Fåglar, signerad. 1933. Olja på duk, 77x124 cm
Elis Barkstedt, svensk bildkonstnär född 1888, död 1960.
Utrop:
600 kr
måndag 1 juli 2019
kl 19:06:29
Elis Barkstedt
Läs mer om Elis Barkstedt