KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12164034

nr 1216 4034

Eli Rasmussen

(1915-1997), Danmark

Oljemålning, Landskap. Signerad, daterad 1952. Olja på duk, 56x86 cm

Eli Rasmussen, dansk bildkonstnär född 1915, död 1997.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 12 november 2018
kl 18:05:46

10/11 01:31:42 1      Vinnande bud

Eli Rasmussen

Läs mer om Eli Rasmussen