KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13127218
nr 1312 7218
Einar Bager
(1887-1990), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1946. Olja på duk, 36x43 cm
Einar Bager, född 1887 i Malmö, död 1990, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 mars 2020
kl 18:22:56
6/3 20:11:01