KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17408294
nr 1740 8294
Edvin Ollers
(1888-1959), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad 1955, bodar. Olja på pannå, 32x40 cm, yttermått inklusive ram: 52x60 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2025
kl 18:06:15
17/11 17:50:06
Edvin Ollers
Läs mer om Edvin Ollers