ART / Oil paintings / Oil painting 13746316
nr 1374 6316
OIL PAINTING
Edgar Wollin. Signed, dated 1935. Oil on panel, 38x45,
Edgar Wollin. Signerad, daterad 1935. Olja på pannå, 38x45 cm
SEK 250
Monday January 25 2021
at 20:20:13
100 kr
150 kr
200 kr