KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13746316

nr 1374 6316

Edgar Wollin. Signerad, daterad 1935. Olja på pannå, 38x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 25 januari 2021
kl 20:20:13