KONST / Oljemålningar / Oljemålning 10706464

nr 1070 6464

Ebba Eleonora, kopia, 72x59

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 21 november 2016
kl 18:59:12