KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13903466

nr 1390 3466

Doris Hennix

(1908-1997), Sverige

Oljemålning, Signerad, "Toscana". Olja på duk, 54x92cm, yttermått inklusive ram: 59x96cm

måndag 12 april 2021
kl 19:27:37

Doris Hennix

Läs mer om Doris Hennix