KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15759063

nr 1575 9063

Dick Ljunggren

(f. 1951), Sverige

Oljemålning, Komposition. Signerad. Olja på duk, ej ramad. Olja på dukmått 30x30 cm, oramad

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 30 oktober 2023
kl 19:27:58

28/10 11:35:10 1      100 kr
30/10 16:59:05 2      Vinnande bud