KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15696179
nr 1569 6179
David Wallin (1876-1957), Sverige. Signerad, strandparti. Olja på pannå, 11x24 cm, yttermått inklusive ram: 26x40 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 9 oktober 2023
kl 18:36:15
9/10 18:10:02