KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14378317

nr 1437 8317

Dan Nygård

(f. 1943), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 89, komposition. Olja på duk, 56x46cm, oramad

Dan Nygård, född 1943 i Dalarna, svensk målare.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 13 december 2021
kl 19:14:02

Dan Nygård

Läs mer om Dan Nygård