KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14577352

nr 1457 7352

Dan Martin

(1910-1999), Sverige

Oljemålning, Skogslandskap. Signerad. Olja på duk, 65x81 cm, yttermått inklusive ram: 80x100 cm

Dan Martin, svensk bildkonstnär född 1910, död 1999.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 28 mars 2022
kl 19:57:24

28/3 19:05:57 1      Vinnande bud

Dan Martin

Läs mer om Dan Martin