KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12601065
nr 1260 1065
Damien Sully, Par, signerad. 2007. Olja på duk, 92x71
Utrop:
600 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 10 juni 2019
kl 19:02:55
100 kr
200 kr
400 kr
600 kr
800 kr
1.000 kr