KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12475347

nr 1247 5347

Curt Sjöberg

(1911-1987), Sverige

Oljemålning, Curt Sjöberg (1911-1987), Trosa torg. Signerad, daterad -74. Olja på duk, ca 45x53 cm

Curt Sjöberg, svensk bildkonstnär född 1911, död 1987.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 8 april 2019
kl 19:29:02

5/4 15:39:44 1      Vinnande bud

Curt Sjöberg

Läs mer om Curt Sjöberg