KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17334432
nr 1733 4432
Christopher John Harrison (1945), Monogramsignerad CJH, (trompe l'oeil ). Olja på pannå, yttermått inklusive ram: 52x92 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.400 kr
måndag 20 oktober 2025
kl 18:03:45
20/10 16:55:30
3.200 kr
20/10 17:58:46