KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13374574

nr 1337 4574

Christine Eriksson, "Vallmofält på Fyn". Monogramsignerad, daterad a tergo -97. Olja på pannå, 33x40cm

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 juli 2020
kl 20:19:53

12/7 07:55:30 1      Vinnande bud