KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13351088
nr 1335 1088
Christine Eriksson, "Strandvy på Fyn". Monogramsignerad. Daterad a tergo -97. Olja på pannå, 46x38cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 29 juni 2020
kl 20:55:19
24/6 23:42:28
29 jun
Kvinnliga konstnärer
Läs mer om Kvinnliga konstnärer