KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12275079
nr 1227 5079
Christian Olsen, signerad 1889 a tergo, porträtt av Överste Christoffer Stenersen. Olja på duk, 51x40
Kondition: slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 7 januari 2019
kl 18:03:35
19/12 19:47:56
700 kr
28/12 15:09:53