KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15018362
nr 1501 8362
Charles Sjöholm
(f. 1933), Sverige
Oljemålning, Paviljongen Norr Mälarstrand. Signerad. Olja på duk, 37x45 cm, yttermått inklusive ram: 53x61 cm
Charles Sjöholm, född 1933 i Stockholm, svensk målare, grafiker och tecknare.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.200 kr
måndag 7 november 2022
kl 20:49:03
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.400 kr
1.500 kr
1.600 kr
1.700 kr
1.800 kr
2.000 kr
Charles Sjöholm
Läs mer om Charles Sjöholm