KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14829068
nr 1482 9068
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Triptyk, "Uppåt Väggarna". Signerad, daterad 1990 cm, yttermått inklusive ram: 35x80 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 15 augusti 2022
kl 18:11:04
11/8 21:23:15
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström