KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428066
nr 1642 8066
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Porträtt. Signerad a tergo - 92. Olja på duk, 100x81 cm, oramad
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:11:36
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström