KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12012081
nr 1201 2081
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Oljemålning, Monogramsignerad CE. Signerad, daterad a tergo 1976. Olja på duk, 24x33 cm
Carsten Engström, svensk målare född 1941, död 2004.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 september 2018
kl 20:05:52
3/9 11:14:18
Carsten Engström
Läs mer om Carsten Engström