ART / Oil paintings / Oil painting 12012081
nr 1201 2081
Carsten Engström
(1941-2004), Sverige
Carsten Engström (1941-2004), Sweden. Monogramsignerad CE. Signed, dated a tergo 1976. Oil on canvas, 24x33 cm,
OIL PAINTING, Monogramsignerad CE. Signerad, daterad a tergo 1976. Olja på duk, 24x33 cm
Carsten Engström, Swedish painter, born 1941, dead 2004.
300
SEK 100
Monday September 3 2018
at 20:05:52
3/9 11:14:18
Carsten Engström
Read more about Carsten Engström