KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767591

nr 1276 7591

Carl Köhler

(1919-2006), Sverige

Oljemålning, Stockholm. Signerad. Olja på duk, 38x45 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

1.200 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:54:18

Carl Köhler

Läs mer om Carl Köhler