KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14192031
nr 1419 2031
Carl Köhler
(1919-2006), Sverige
Oljemålning, Signerad, naken modell. Olja på duk, 70x100cm, oramad
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 20 september 2021
kl 18:39:13
100 kr
150 kr
Carl Köhler
Läs mer om Carl Köhler