KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278421

nr 1427 8421

Carl Einar Figge Fredriksson

(1887-1951), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -45. Olja på duk, 34x26, yttermått inklusive ram: 38x31 cm

Utrop:

1.000 kr

Såld:

900 kr

måndag 25 oktober 2021
kl 20:20:35

Carl Einar Figge Fredriksson

Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson