KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278421
nr 1427 8421
Carl Einar Figge Fredriksson
(1887-1951), Sverige
Oljemålning, Blomsterstilleben. Signerad, daterad -45. Olja på duk, 34x26, yttermått inklusive ram: 38x31 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
900 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:20:35
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
Carl Einar Figge Fredriksson
Läs mer om Carl Einar Figge Fredriksson