KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12487229

nr 1248 7229

C Widgren, 1911, Kustmotiv med båtar, signerad. Olja på duk, 37x68

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 15 april 2019
kl 20:05:39

14/4 10:38:00 1      500 kr
15/4 19:22:15 2      Vinnande bud