KONST / Oljemålningar / Oljemålning 9614013
nr 961 4013
C Sundquist, Stockholmsmotiv, signerad, 1952, 45x37
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 11 maj 2015
kl 20:12:51
6/5 18:14:18
11 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal