KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17499304
nr 1749 9304
Britt-Marie Jacobsson, Monogramsignerad, -60, Portugisisk Pojke. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 52x33 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 8 december 2025
kl 20:31:16
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
8 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer