KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12455591

nr 1245 5591

Boris Ottenberg

(1891-1946), Sverige

Oljemålning, Signerad, daterad 39, Motiv från Gotland. Olja på pannå, 20x28, oramad

Boris Ottenberg, svensk målare född 1891, död 1946.

Utrop:

800 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 1 april 2019
kl 19:16:01

Boris Ottenberg

Läs mer om Boris Ottenberg