KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12066278
nr 1206 6278
Boris Ottenberg (1891-1946), Landskap vårvinter. Signerad, daterad 1946. Olja på pannå, 19x27 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.300 kr
måndag 24 september 2018
kl 18:41:28
24/9 17:18:39
1.200 kr
24/9 18:36:28