KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14046328
nr 1404 6328
Bo von Schwerin
(1881-1940), Sverige
Oljemålning, Signerad, måsar. Olja på duk, 45x64cm, yttermått inklusive ram: 64x84cm
Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.
Utrop:
600 kr
Såld:
250 kr
måndag 21 juni 2021
kl 20:01:30
100 kr
150 kr
200 kr
Bo von Schwerin
Läs mer om Bo von Schwerin