KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16087295

nr 1608 7295

Bo von Schwerin

(1881-1940), Sverige

Oljemålning, Signerad, skärgård. Olja på duk, 32x45 cm, yttermått inklusive ram: 40x55 cm

Bo von Schwerin, svensk bildkonstnär född 1881, död 1940.

måndag 25 mars 2024
kl 20:19:00

Bo von Schwerin

Läs mer om Bo von Schwerin