KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17025150
nr 1702 5150
Björn Gidstam
(f. 1938), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -67, Landskap med gård. Olja på duk, 31x63 cm, yttermått inklusive ram: 39x69 cm
Björn Gidstam, född 1938, svensk målare, tecknare och illustratör.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 19 maj 2025
kl 20:36:00
18/5 22:22:05
100 kr
19/5 17:14:44
Björn Gidstam
Läs mer om Björn Gidstam