KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17409296
nr 1740 9296
Birgitta Lundberg. Signerad, daterad -57. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 35x52 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
1.400 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:12:04
200 kr
300 kr
700 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr
1.000 kr
1.200 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr