KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12948123
nr 1294 8123
Birgitta Flink
(f. 1914), Sverige
Oljemålning, Komposition, signerad. Olja på duk, 49x69 cm
Birgitta Flink, född 1914 i Skara, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 2 december 2019
kl 18:22:32
29/11 21:20:16
100 kr
2/12 18:17:18