KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278103
nr 1427 8103
Oljemålning, Bertil Widbrant (f. 1914), Sverige. Sträckande svanar. Signerad. Olja på duk, 31x39, yttermått inklusive ram: 48x56 cm
Utrop:
400 kr
Såld:
250 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:40:17
100 kr
150 kr
200 kr