KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16428326
nr 1642 8326
Bertil Wahlberg
(1923-1980), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 69x34cm, yttermått inklusive ram: 86x51cm
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 september 2024
kl 20:47:00
13/9 20:02:43
Bertil Wahlberg
Läs mer om Bertil Wahlberg