ART / Oil paintings / Oil painting 10928639
nr 1092 8639
OIL PAINTING
Bertil Andersson, Bellevue, signerad -46, olja på pannå, 38x46 cm,
Bertil Andersson, Bellevue, signerad -46, olja på pannå, 38x46 cm
600
SEK 200
Monday February 27 2017
at 20:29:12
100 kr
150 kr