KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17277078
nr 1727 7078
Bernt Engström. Signerad, daterad - 74, klippor. Olja på duk. 60x69 cm, yttermått inklusive ram: 65x74 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
150 kr
måndag 29 september 2025
kl 19:06:02
29/9 10:47:01
100 kr
29/9 18:59:11