KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16229297

nr 1622 9297

Bergsted. Par med barn. Signerad, daterad -1973. Olja på pannå. 71x59 cm, yttermått inklusive ram: 81x69 cm

Utrop:

500 kr

måndag 27 maj 2024
kl 20:18:42