KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13789088

nr 1378 9088

Bengt Petersson. Signerad, daterad 67, stilleben. Olja på duk, 46x69, yttermått inklusive ram: 47x71 cm

måndag 15 februari 2021
kl 19:25:56