KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165079

nr 1616 5079

Bengt Johansson

(f. 1941), Sverige

Oljemålning, "Höstsol", monogramsignerad. Olja på duk, 42x40 cm, yttermått inklusive ram: 45x43 cm

Bengt Johansson, svensk bildkonstnär född 1941.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

800 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:45:54

Bengt Johansson

Läs mer om Bengt Johansson