KONST / Oljemålningar / Oljemålning 17144338
nr 1714 4338
Bengt Fransson
(f. 1935), Sverige
Oljemålning, Bengt Fransson (f. 1935), Sverige, "Serveringen". Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 22x27 cm
Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
måndag 28 juli 2025
kl 18:23:31
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.800 kr
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
1.600 kr (Budbetjänt)
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)