KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13027067

nr 1302 7067

Bengt Fransson

(f. 1935), Sverige

Oljemålning, Djurgårdsfärja. Signerad. Olja på duk, 35x27 cm

Bengt Fransson, svensk målare född i Östanåbruk 1935.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 20 januari 2020
kl 20:23:38

  • Tema
  • 20 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Bengt Fransson

Läs mer om Bengt Fransson